Esame profesionalų komanda, turinti didesnę, nei dešimties metų patirtį kuro tiekimo, kelių rinkliavų, mokesčių grąžinimo, bei kitų finansinių ir transporto įmonėms skirtų paslaugų srityse.

Atstovaujame vienus didžiausių Ispanijos, Vokietijos bei Lenkijos degalinių tinklus – CEPSA ir TAKPOOL24. Mūsų partnerių degalinių tinkluose, turime galimybę mūsų klientams pasiūlyti išskirtines sąlygas degalų kainoms Ispanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Belgijoje, Liuksemburge, Danijoje, Švedijoje, atsiskaitymų atidėjimams ir inovatyviems atsiskaitymo bei parko valdymo sprendimams, sudarant sutartis tiesiogiai su mūsų partnerių tinklais. Taip pat, mūsų partnerių profilį papildo ir Move-Experts bei FastVAT kurių deka, galime pasiūlyti bene profesionaliausias paslaugas bei geriausias kainas PVM ir akcizo grąžinimui transporto įmonėms iš Europos Sąjungos šalių ir Didžiosios Britanijos, Makedonijos ir Šveicarijos, bei suteikti konsultacijas dėl teisinio atstovavimo, mobilumo paketo ar vairuotojų deklaravimo.

Savo klientams, prireikus suteiksime ypatingą dėmesį, rūpestį, bei visokeriopa pagalbą susijusią su Jūsų transporto verslu bei prireikus nueisime papildomus kilometrus, kad padėtume išspręsti Jūsų problemas.

MŪSŲ MISIJA:

Klientams

Būti geriausiu pasirinkimu mūsų klientams Baltijos šalyse, suteikiant pačias įmanomas geriausias komercines sąlygas, plačiausią paslaugų pasirinkimą bei profesionaliausią aptarnavimą.

Partneriams

Būti geriausiu pasirinkimu mūsų partneriams, suteikiant unikalią galimybę greitai, kokybiškai ir efektyviai plėsti savo verslą Baltijos šalyse.

MŪSŲ VIZIJA:

Tapti didžiausia įmone Baltijos šalyse, teikiančia plačiausią ir konkurencingiausią produktų ir paslaugų spektrą transporto įmonėms.