FastVAT

FastVAT buvo įkurta 2012 metais Prahoje, Čekijoje. „FastVAT“ dabar turi biurus visoje Europoje. Mūsų partnerių įmonės tikslas išlieka tas pats:

Mesti iššūkį tradicinei PVM pramonei, kuriant naujus novatoriškus verslo modelius susigrąžinti PVM ir akcizo mokesčius. Mes ir toliau siekiame, kad klientams būtų patraukliausias PVM ir akcizų grąžinimo sprendimas, automatizuodami grąžinimo iš mokesčių institucijų procesą, o vietines įstaigas aptarnaujame mūsų klientus jo gimtąja kalba.

Mūsų ir partnerių pareiga yra nuolat ieškoti būdų, kaip toliau gerinti pinigų srautus, sumažinti administravimą ir užtikrinti daugelio mūsų klientų nepriklausomumą.

Mūsų partneriai Jums padės susigrąžinti PVM iš 27 Europos sąjungos šalių bei Šveicarijos, Didžiosios Britanijos ir Makedonijos. Taip pat, sugrąžinsime Jūsų akcizo mokesčius iš: Ispanijos, Prancūzijos, Belgijos, Slovenijos ir Italijos.

Inovatyvus mokesčių grąžinimo administravimas
Jums tereikės, savo kliento zonoje įkelti gautas sąskaitas. Realiu, galėsite stebėti, sąskaitų priėmimą, administravimą, pateikimą mokesčių institucijoms ir matyti visa detalę informaciją apie grąžintinus ir grąžintus mokesčius.

Nepriklausomas mokesčių grąžintojas
Nepriklausomai, nuo tiekėjo, padėsime sugrąžinti Jums mokesčius. Greitai ir sklandžiai gausite pinigus, kuriuose galėsite panaudoti Jūsų įmonės poreikiams.

Siūlome šias mokesčių PVM grąžinimo paslaugas

Standartinis PVM grąžinimas – galime pasiūlyti padėti Jums susigrąžinti mokesčius standartiniu būdu, teikiant ir administruojant paraiškas už Jus mokesčių institucijoms.
Greitas savaitės PVM grąžinimas –
galime pasiūlyti grąžinti Jūsų mokesčius, kas dvi savaites.
Greitas mėnesio PVM grąžinimas – galime pasiūlyti grąžinti Jūsų mokesčius kiekvieną mėnesį.
Greitas ketvirčio PVM grąžinimas – galime pasiūlyti grąžinti Jūsų mokesčius kiekvieną ketvirtį.

Siūlome šias mokesčių akcizo grąžinimo paslaugas

Standartinis akcizo grąžinimas – galime pasiūlyti padėti Jums susigrąžinti mokesčius standartiniu būdu, teikiant ir administruojant paraiškas už Jus mokesčių institucijoms.
Greitas ketvirčio akcizo grąžinimas – galime pasiūlyti grąžinti Jūsų akcizo mokesčius kiekvieną ketvirtį.