CEPSA

CEPSA yra Ispanijos tarptautinė naftos ir dujų įmonė. Ji veikia keliose Europos šalyse, taip pat Alžyre, Kanadoje, Kolumbijoje, Maroke, Brazilijoje ir Panamoje. Šiuo metu bendrovė pagamina apie 260 000 barelių per dieną (41 000 m3/d), o trijų naftos perdirbimo gamyklų perdirbimo pajėgumai siekia 21 mln. tonų per metus.

Su mūsų partnerių CEPSA kuro kortele STARESSA turėsite galimybę atsiskaityti už degalus bene didžiausiame Ispanijos degalinių tinkle, kurį sudaro daugiau nei 1500 nuosavų CEPSA degalinių. Lietuvos ir Baltijos šalių vežėjams aktualiausiuose regionuose Katalonijoje ir Baskų šalyje galime pasiūlyti daugiau nei po penkias degalines, kas mūsų klientam suteikia papildomą patogumą išsirenkant pačia patogiausią vieta kuro pylimams. Visos CEPSA degalinės yra ne automatinės, turinčios tuoletus, dušus, parkavimo aikšteles, parduotuves, neabėjojame, kad tiek Jūs tiek Jūsų vairuotojai ypatingai džiaugsis CEPSA degalinių kokybe.

Su STARESSA kortele, turėsite ne tik, pačias geriausias įmanomas kainas dyzeliniam kurui kurias žinosite jau prieš vieną dieną, didelius mokėjimų atidėjimus, taip pat turėsite galimybę ir atsiskaityti geriausiomis kainomis ir už kitus naftos produktus, tokius kaip: AdBlue, LNG, CNG, LPG.

Kadangi, saugumas ir inovatyvumas yra tiek mūsų tiek mūsų partnerių pagrindinis prioritetas, jau artimiausiu metu Lietuvos ir Baltijos šalių vežėjams pristatysime be kortelį atsiskaitymą už degalus, kas padės ne tik garantuoti saugumą atsiskaitant už degalus, tačiau ir padės efektyviai valdyti Jūsų įmonės laiką, pradedant naudotis mūsų paslaugomis.

Savo kliento zonoje galėsite:

  • Valdyti savo parką ir kuro korteles.
  • Nustatyti ir keisti kortelių limitus.
  • Keisti PIN kodus
  • Realiu laiku stebėti savo sandorius.
  • Importuoti bei eksportuoti įvairiausias formatais visą aktualią informacija, kaip sąskaitas, sandorius ir kt.
  • Gauti pagalbą realiu laiku 24/7.